сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1712
SY1712 9'S HEAVY EXPLOSION 3 INCH RACK 500G ТОРТА

SY1712 9'S HEAVY EXPLOSION 3 INCH RACK 500G ТОРТА


Големина на единицата13-1/2"×13-1/2"×14"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.1030 
G*W/CTN (kg)18 
Опис3 ИНЧНА РЕГА
Напомена6 different colors peony! And also white strobe and crackling pistil! Super bang! HEAVY EXPLOSION!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање