сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1713
SY1713 9'S BIG FACES 3 INCH RACK 500G CAKE

SY1713 9'S BIG FACES 3 INCH RACK 500G CAKE


Големина на единицата14-1/8"×14-1/8"×14"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.1040 
G*W/CTN (kg)17 
Опис3 ИНЧНА РЕГА
НапоменаThis is a so special rack, it's all BIG FACE here! Half and half peonies with crackling pistils! Magical combination!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање