сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1714
SY1714 9'S CHAMPION SUPER BOWL 3 INCH RACK 500G CAKE

SY1714 9'S CHAMPION SUPER BOWL 3 INCH RACK 500G CAKE


Големина на единицата14-1/5"×14-1/5"×15"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.1090 
G*W/CTN (kg)18 
Опис3 INCH RACK
НапоменаYou want SUPER BOWL? Take this home! Big breaks with powerful brocade crowns to red/green/blue dahlias and white/green/golden strobe! Noisy willows finale!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање