сите категории

Артилерија Шел

Ти си тука : Дома> Производи > Артилерија Шел

SY-W515B
SY-W515B 1.75" BALL ARTILLERY SHELL

SY-W515B 1.75" BALL ARTILLERY SHELL


Големина на единицата12-1/5"×5-4/5"×4"
Пакување12 / 6
CBM/CTN (m³)0.0630 
G*W/CTN (kg)8 
ОписOne Classic 1-3/4" ball shells with Honeyboom exquisite package
Напомена1.75" ТОПЧКА АРТИЛЕРИСКА ШУТА
Пребарување
перформанси
Испраќам барање