сите категории

Артилерија Шел

Ти си тука : Дома> Производи > Артилерија Шел

SY-W518A
SY-W518A 1.75" BALL CRACKLING ARTILLERY SHELL

SY-W518A 1.75" BALL CRACKLING ARTILLERY SHELL


Големина на единицата12-1/5"×5-4/5"×4"
Пакување12 / 6
CBM/CTN (m³)0.0630 
G*W/CTN (kg)8 
ОписOne Classic 1-3/4" ball shells with Honeyboom exquisite package. Noisy crackling effect in each shot!
Напомена1.75" ТОПЧКА АРТИЛЕРИСКА ШУТА
Пребарување
перформанси
Испраќам барање