сите категории

Артилерија Шел

Ти си тука : Дома> Производи > Артилерија Шел

HB22073137
Шок бран 36 снимки HB22073137

Шок бран 36 снимки HB22073137


ИмеБран на шок
Бр
HB22073137
снимки36
Пакување2/1
Големина на единицата5-1/2*10-4/5*45-1/2
CBM (m³)0.102
Г*Ш (кг)17
Ефект36 прекини, единечни/двојни/тројни бомби, канистри


Пребарување
перформанси


Испраќам барање