сите категории

Артилерија Шел

Ти си тука : Дома> Производи > Артилерија Шел

SY2002
SY2002 1.75" BALL SYNCHRONOUS MAGNUM W/TAIL ARTILLERY SHELL

SY2002 1.75" BALL SYNCHRONOUS MAGNUM W/TAIL ARTILLERY SHELL


Големина на единицата17-1/5"×7"×5"
Пакување12 / 12
CBM/CTN (m³)0.1280 
G*W/CTN (kg)24 
Опис1.75" ТОПЧКА АРТИЛЕРИСКА ШУТА
Напомена12 maximum loaded artillery shells,12 assorted effects and all with nice silver tail. Big bomb!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање