сите категории

Артилерија Шел

Ти си тука : Дома> Производи > Артилерија Шел

HB22073136
TOMAHAWK 60 Shots HB22073136

TOMAHAWK 60 Shots HB22073136


ИмеTOMAHAWK
Бр
HB22073136
снимки60
Пакување4/1
Големина на единицата27-1/2*15-1/5*5-1/4
CBM (m³)0.166
Г*Ш (кг)16
Ефект32 школки, 60 ефекти, комбинација на школки од цилиндри и топки, единечни/двојни/тројни бомби


Пребарување
перформанси


Испраќам барање