сите категории

асортиман

Ти си тука : Дома> Производи > асортиман

SY4006
SY4006 GLAMOROUS Foutains Assortment

SY4006 GLAMOROUS Foutains Assortment


Големина на единицата22-7/8"×19-1/8"×3-3/8"
Пакување4 / 1
CBM/CTN (m³)0.0910 
G*W/CTN (kg)17 
ОписВидете дополнителен лист
Пребарување
перформанси
БрТочка брТочка имеОписКАТЕГОРИЈАГолемина (мм)Тежина во прав (g)Количина (парчиња)
1SY3083Warrior Brandred green white chrysФонтана80x100x130181
2SY3084Fresh Cherryred ti- rainФонтана80x100x130181
3SY3085Blueberry Harvestpurple stars white fir flowerФонтана80x90x100181
3SY3086stars Treckblue stars cedarФонтана70x70x125
(Carton size
)
181
5SY3087Плажа партија 1.црвени ѕвезди со/крис
2.green stars stringy cracking
Фонтана80x80x140321
6SY3088Среќно семејство 1. green stars white fir flower
2.red stars stringy cracking
Фонтана80x80x140321
7SY3089chlitmas Euepurple stars w/chrysФонтанаΦ76х120181
8SY3090Hot Vienti-aneorange stars w/silver crackingФонтана60x85x100181
9SY3091Wuld Cardcrackling chrys/whistlingФонтана55x25x120201
10SY3092Злато Роуззлатен крисФонтанаΦ76х100181
11SY3093пролетgreen stars ti- white chrysФонтана62x70x100181
12SY3094Mini Cuckooorange stars w/ti- crackingФонтана55x55x100181
13SY3095Spring Scenerygreen stars white chrysФонтана55x55x100181
14SY3096Incredlble1.црвени ѕвезди бел цвет на ела
2.green stars burst with flower
Фонтана80x80x195461
15SY3097Colden Stringpurple stars green starsФонтана65x65x125181
16SY3050Big Horn Bogred stars ti- white chrysФонтана110x60x55161
17SY5001Ротирајте го балетотЦрвено зелено со центрифугирањеФабрика
5g / парчиња1
18SY3020Happy ti-me Fountainpuple geen starsФонтана65x65x12518g1
19SY3100Светиот камен1.white chrys
2.red green stringy king
Фонтана65x65x180251
Испраќам барање