сите категории

асортиман

Ти си тука : Дома> Производи > асортиман

SY4010
SY4010 SPACE ODDITY Foutains Assortment

SY4010 SPACE ODDITY Foutains Assortment


Големина на единицата13"×12-5/8"×3-3/8"
Пакување8 / 1
CBM/CTN (m³)0.0750 
G*W/CTN (kg)15 
ОписВидете дополнителен лист
Пребарување
перформанси
БрТочка брТочка имеОписКАТЕГОРИЈАГолемина (мм)Тежина во прав (g)Количина (парчиња)
1SY3128Чудовиште на реката1.red green yellow blue stars
2.зелени ѕвезди пукаат со цвет
Фонтана75x75x130201
2SY3129Fire wheelsred green ti- flower/ stringy crackingФонтанаΦ7.5х1810g / парчиња1
3SY3130Killer beesred green white chrys/5 shots whistlingФонтанаΦ60x22x165282
4SY3006Dreamer Musicсини ѕвезди кедарФонтана80x100x100181
6SY3132In the skypurple stars chrysФонтанаΦ76х105181
7SY3014Фонтана со план за искрабел стробФонтана65x65x130162
8SY3109Фонтаназлатен крисФонтана63x63x135181
9SY3135Seven-color Flowerбели кириФонтана5.7x5.7x10.3121
10SY3136Многу слаткобели кириФонтана5.7x5.7x9.9121
11SY3137Детски играчкибел стробФонтана3.5x3.5x7.151
12SY5001Ротирајте го балетотцрвено зелено со центрифугирањеФабрика

1
13SY3160Вечноста1
Испраќам барање