сите категории

Школка од канистер

Ти си тука : Дома> Производи > Школка од канистер

HB220103224
GOLD WARHEAD 24 Shots Canister Shell HB220103224

GOLD WARHEAD 24 Shots Canister Shell HB220103224


ИмеGOLD WARHEAD
Бр
HB220103224
снимки24
Пакување4 / 24
Големина на единицата26-3/5*8-1/4*5-1/5
CBM (m³)0.098
Г*Ш (кг)27
ЕфектGreatest 5 ShellsПребарување
перформанси


Испраќам барање