сите категории

Школка од канистер

Ти си тука : Дома> Производи > Школка од канистер

HB220103212
SHOW OF FORCE 12 Shots Canister Shell HB220103212

SHOW OF FORCE 12 Shots Canister Shell HB220103212


ИмеSHOW OF FORCE
Бр
HB220103212
снимки12
Пакување6 / 12
Големина на единицата9-3/5*7-2/5*16
CBM (m³)0.08
Г*Ш (кг)23
ЕфектИзбрани 12 големи школки


Пребарување
перформанси


Испраќам барање