сите категории

Школка од канистер

Ти си тука : Дома> Производи > Школка од канистер

SY2051
SY2051 1.75" ШКУПКА ЗА ОРУЖЈЕ КАНИСТЕР НА САД

SY2051 1.75" ШКУПКА ЗА ОРУЖЈЕ КАНИСТЕР НА САД


Големина на единицата13-3/5"×5"×5-3/5"
Пакување12 / 6
CBM/CTN (m³)0.0920 
G*W/CTN (kg)20 
ОписThis item acts just like its name. USA WEAPON,6 60Gram canister shells inside, with excellent performances and huge breaks! Powerful and high quality, you can't miss it!
Напомена1.75" КОНЗЕМЈА. ШИЛКА
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање