сите категории

Школка од канистер

Ти си тука : Дома> Производи > Школка од канистер

HB220103261
X PROJECT 6 Shots Канистер школка HB220103261

X PROJECT 6 Shots Канистер школка HB220103261


ИмеX PROJECT
Бр
HB220103261
снимки6
Пакување16 / 6
Големина на единицата5-7/8*5-7/8*13-4/5
CBM (m³)0.12
Г*Ш (кг)20
ЕфектИзбрани 6 големи школки


Пребарување
перформанси


Испраќам барање