сите категории

Петарка

Ти си тука : Дома> Производи > Петарка

m-300
M-300 SALUTE CRACKER Firecrackers HB-CM150

M-300 SALUTE CRACKER Firecrackers HB-CM150


Големина на единицата1-7/8*4*6-1/2
Пакување40 / 36
CBM/CTN (m³)0.038
G*W/CTN (kg)17
Опис

M-300 SALUTE CRACKER 36 SHOTS


Пребарување
перформанси
Испраќам барање