сите категории

Петарка

Ти си тука : Дома> Производи > Петарка

m300
M-300 SALUTE CRACKER Петарди HB-CM50

M-300 SALUTE CRACKER Петарди HB-CM50


Големина на единицата4*4*1-1/4
Пакување120/12
CBM/CTN (m³)0.040
G*W/CTN (kg)16
Опис

КРЕКЕР М-300 SALUTE


Пребарување
перформанси
Испраќам барање