сите категории

Флаери

Ти си тука : Дома> Производи > Флаери

SY5000
SY5000 ХЕЛИКОПТЕР СМОК ФЛАЕР БОЈА

SY5000 ХЕЛИКОПТЕР СМОК ФЛАЕР БОЈА


Големина на единицата6-1/2"×6-1/2"×7/8"
Пакување48/4
CBM/CTN (m³)0.0400 
G*W/CTN (kg)11 
ОписХеликоптер
НапоменаВртење и издигнување со Црвен/Син чад
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање