сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB220103056
Фонтана БАБЛ ЧАЈ HB220103056

Фонтана БАБЛ ЧАЈ HB220103056


ИмеЧАЈ МЕУРКИ
Бр
HB220103056
снимки/
Пакување72/1
Големина на единицатаР: 3*5
CBM (m³)0.065
Г*Ш (кг)/
ЕфектЗлатен строб со зелено, бело кедрово цвеќе со црвено жолто


Пребарување
перформанси


Испраќам барање