сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB220103062
Фонтана Блескав ДИЈАМАНТ HB220103062

Фонтана Блескав ДИЈАМАНТ HB220103062


ИмеDAZZLING DIAMOND
Бр
HB220103062
снимки4
Пакување12 / 1
Големина на единицата6-3/4*4-3/4*11-3/4
CBM (m³)0.130
Г*Ш (кг)/
ЕфектRed Green White Chrys/Yellow Stars White Cedar Flower/Green Blue Laser/Yellow Stars, Silver Rain


Пребарување
перформанси


Испраќам барање