сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB220103048
Фонтана ЛЕТАЧКИ ЗМЕЈ HB220103048

Фонтана ЛЕТАЧКИ ЗМЕЈ HB220103048


ИмеЛЕТАЧКИ ЗМЕЈ
Бр
HB220103048
снимки/
Пакување72/1
Големина на единицата3-1/2*1-3/4*3-3/4
CBM (m³)0.040
Г*Ш (кг)/
ЕфектЦрвено зелено бел цвет, бел цвет пука


Пребарување
перформанси


Испраќам барање