сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB220103061
Фонтана FORTUNE WHEEL HB220103061

Фонтана FORTUNE WHEEL HB220103061


ИмеТРКАЛО НА СРЕЌАТА
Бр
HB220103061
снимки5
Пакување24/1
Големина на единицатаR:  5-1/2*4-7/8
CBM (m³)0.084
Г*Ш (кг)/
ЕфектСини/Црвени ѕвезди, Цвет од бел кедар, бел крис, сребрен пукање


Пребарување
перформанси


Испраќам барање