сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB22072605
4-ти ЈУБИЛАЦИЈА Фонтана HB22072605

4-ти ЈУБИЛАЦИЈА Фонтана HB22072605


Име4-ти ЈУБИЛАЦИЈА
Бр
HB22072605
снимки/
Пакување12/1
Големина на единицата9-1/2*5-1/2*6-3/4
CBM (m³)0.083
Г*Ш (кг)/
ЕфектЦрвено/зелено/виолетово полноглавче, златна хортензија, цвет од цреша, цвет од железо што се топи, црвена/зелена пчелаПребарување
перформанси


Испраќам барање