сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB211210096
Фонтана ЛИМОН ДРВО HB211210096

Фонтана ЛИМОН ДРВО HB211210096


ИмеЛИМОН ДРВО
Бр
HB211210096
снимки/
Пакување36/1
Големина на единицата6-3/4*6-3/4*7-1/8
CBM (m³)0.039
Г*Ш (кг)/
ЕфектЗелена/сребрена фонтана, зелени ѕвезди, бела Крис, црвена зелена сина риба


Пребарување
перформанси


Испраќам барање