сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB211210095
МАГИЧНО стапче Фонтана HB211210095

МАГИЧНО стапче Фонтана HB211210095


ИмеВОЛШЕБНО СТАПЧЕ
Бр
HB211210095
снимки/
Пакување30/4
Големина на единицатаR:  1-3/4*14-5/8
CBM (m³)0.060
Г*Ш (кг)/
ЕфектGold/Silver Fountain, Green Star, Cedar Flower


Пребарување
перформанси


Испраќам барање