сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB22072603
OPPS! Фонтана HB22072603

OPPS! Фонтана HB22072603


ИмеOPPS!
Бр
HB22072603
снимки/
Пакување24/6
Големина на единицата2-3/5*2-3/5*5-3/4
CBM (m³)0.076
Г*Ш (кг)/
ЕфектЦрвена/Зелена/Бела ѕвезда, Сребрен спрејПребарување
перформанси


Испраќам барање