сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB211210101
ПОРТОКАЛОВ ТОМБЛЕР Фонтана HB211210101

ПОРТОКАЛОВ ТОМБЛЕР Фонтана HB211210101


ИмеПОРТОКАЛСКА КОЛАЧКА
Бр
HB211210101
снимки/
Пакување8/1
Големина на единицата13-3/4*4-1/4*6-3/4
CBM (m³)0.070
Г*Ш (кг)/
ЕфектЗлатна искра, Цвет од црвена зелена блуза, свирење, сребрена искра, црвена зелена свила


Пребарување
перформанси


Испраќам барање