сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB22072602
Фонтана ПАТРИОТСКО ВИНОЖИТО HB22072602

Фонтана ПАТРИОТСКО ВИНОЖИТО HB22072602


Име

ПАТРИОТСКО ВИНОЖИТО

Бр
HB22072602
снимки/
Пакување18/1
Големина на единицата2*12-2/5*5-1/2
CBM (m³)0.049
Г*Ш (кг)/
ЕфектВозбудлив СтробПребарување
перформанси


Испраќам барање