сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB22072606-1
Фонтана со пуканки со виножито HB22072606

Фонтана со пуканки со виножито HB22072606


ИмеФонтана со пуканки со виножито
Бр
HB22072606
снимки/
Пакување8/1
Големина на единицата7 * 8-3 / 4
CBM (m³)0.063
Г*Ш (кг)/
ЕфектНеонско сино/црвено/лимонско полноглавче, цветови од пуканки, сребрен крцкањеПребарување
перформанси


Испраќам барање