сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

HB220103063
SNOW CONE Fountain HB220103063

SNOW CONE Fountain HB220103063


ИмеSNOW CONE
Бр
HB220103063
снимки/
Пакување8 / 1
Големина на единицата5-3/4*11-5/8
CBM (m³)0.056
Г*Ш (кг)/
ЕфектMulti-Stage Ti Fountain, Multi-Colored Fish, Spring Flower Blue/Red/Green Pearl


Пребарување
перформанси


Испраќам барање