сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

SY3203
SY3203 AMERICAN SWEET HOME 200G ФОНТАНА

SY3203 AMERICAN SWEET HOME 200G ФОНТАНА


Големина на единицатаΦ10-2/5"×4-3/4"×6"
Пакување16/1
CBM/CTN (m³)0.0880
G*W/CTN (kg)14
ОписФОНТАНА 200Г
НапоменаДОМЕ СЛАДОК ДОМЕ! Ова е специјално произведен производ од Honeyboom. Топлото американско моделирање на куќи и топлите ефекти ќе ви донесат на сите атопло семејство!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање