сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

SY3205
SY3205 LUCKY AMERICA 200G ФОНТАНА

SY3205 LUCKY AMERICA 200G ФОНТАНА


Големина на единицата5-1/4"×4-1/2×6"
Пакување18/1
CBM/CTN (m³)0.0480
G*W/CTN (kg)24
ОписФОНТАНА 200Г
НапоменаLUCKY AMERICA е мала шестоаголна фонтана со супер долго времетраење, повеќе од 170 секунди, прекрасна и неверојатно! 4 различни типови ефекти циклус 3 пати! Навистина среќник!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање