сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

SY3207
SY3207 ФОНТАНА ЗА БОБНОСКИ ВРЕМЕ 200Г

SY3207 ФОНТАНА ЗА БОБНОСКИ ВРЕМЕ 200Г


Големина на единицатаΦ6-3/5"×5"
Пакување24/1
CBM/CTN (m³)0.0920
G*W/CTN (kg)13
ОписФОНТАНА 200Г
НапоменаОва е жива фонтана што ја нудиме. Секогаш убави и големи шарени бисери во секоја цевка. тоа е добро за децата! ве молиме уживајте во CANDY TIME!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање