сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

SY3210
SY3210 ФОНТАНАТА ВУЛКАН 200Г

SY3210 ФОНТАНАТА ВУЛКАН 200Г


Големина на единицата7-1/5"×4"×6"
Пакување18/1
CBM/CTN (m³)0.0540
G*W/CTN (kg)23
ОписФОНТАНА 200Г
НапоменаДали си спремен? Вулканот е пред ерупција! Прекрасни шарени бисери со сребрени крила и свилени крцкави; Тогаш спектакуларен вулкански пламен! Повторете еднаш. Ѕвездено небо со финале на R/G бисери!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање