сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> Производи > Фонтана

SY3304
SY3304 SHINING AMERICA 500G ФОНТАНА

SY3304 SHINING AMERICA 500G ФОНТАНА


Големина на единицата11-2/5"×8-1/2"×7-1/10"
Пакување8/1
CBM/CTN (m³)0.0900
G*W/CTN (kg)11
ОписФОНТАНА 500Г
НапоменаФонтаната Shinning America е најголемата фонтана од 500 g што ја нудиме! Има најдолго времетраење, повеќе од 200 секунди. И, исто така, повеќето видови ефекти. Никогаш не треба да ги пропуштите овие производи!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање