сите категории

Фонтана

Ти си тука : Дома> САД-пазар > Фонтана

HB211210094
ЗЛОШНА фонтана PISSAH HB211210094

ЗЛОШНА фонтана PISSAH HB211210094


ИмеЗЛОБОТ ПИСАХ
Бр
HB211210094
снимки/
Пакување24/1
Големина на единицатаR:  6-1/4* 4-1/4
CBM (m³)0.080
Г*Ш (кг)/
ЕфектСребрена строба, виолетова/зелена/жолта, бел кедров цвет, фонтана, виолетова сина ѕвезда со лимон, пајак, сини ѕвезди/цвет од орли помине, сребрена КрисПребарување
перформанси


Испраќам барање