сите категории

Проектили

Ти си тука : Дома> Производи > Проектили

HB220750
50 ИСКУЖЕН САТУРН проектил HB220750

50 ИСКУЖЕН САТУРН проектил HB220750


Големина на единицата3-8/9*2*2-3/4
Пакување30 / 2
CBM/CTN (m³)0.032
G*W/CTN (kg)21
Опис

50 ИСКУВАЊЕ САТУРН проектил


Пребарување
перформанси
Испраќам барање