сите категории

Проектили

Ти си тука : Дома> Производи > Проектили

HB2207016
JUMBO SATURN HB2207016

JUMBO SATURN HB2207016


Големина на единицата6-3/4*6-3/4*3-3/4
Пакување30 / 1
CBM/CTN (m³)0.021
G*W/CTN (kg)18
ОписJUMBO SATURN 16 SHOTS


Пребарување
перформанси
Испраќам барање