сите категории

падобран

Ти си тука : Дома> Производи > падобран

HB22072722
DOUBLE NIGHT PARACHUTE HB22072722

DOUBLE NIGHT PARACHUTE HB22072722


Име

DOUBLE NIGHT PARACHUTE

Бр
HB22072722
Пакување48 / 6
Големина на единицата 7*5-1/3*1-2/3
CBM (m³)0.057
Г*Ш (кг)/
ЕфектPopular Night parachute


Пребарување
перформанси
Испраќам барање