сите категории

падобран

Ти си тука : Дома> Производи > падобран

HB211230004
СРЕЌЕН 4-ти ЈУЛИ ПАДОБРАНСКИ ПАДОБРАН HB211230004

СРЕЌЕН 4-ти ЈУЛИ ПАДОБРАНСКИ ПАДОБРАН HB211230004


Име

СРЕЌЕН 4 ЈУЛИ

PARATROOPS

Бр
HB211230004
Пакување8 / 1
Големина на единицата6-7/8*6-7/8
CBM (m³)0.056
Г*Ш (кг)/
Ефект12 shots Patriotic Cake With Red/White/Blue Parachutes and Smoke


Пребарување
перформанси


Испраќам барање