сите категории

падобран

Ти си тука : Дома> Производи > падобран

HB211230007
РОЗЕВ ПАДОБРАН КРАЛИЦА HB211230007

РОЗЕВ ПАДОБРАН КРАЛИЦА HB211230007


Име

РОЗЕВА КРАЛИЦА

ПАДОБРАН

Бр
HB211230007
Пакување4/1
Големина на единицата11-2/5*11-2/5*9-1/8
CBM (m³)0.071
Г*Ш (кг)/
Ефект

9 снимки Огромни падобрани со силен удар, се спуштаат надолу со богат розов чад

Трага


Пребарување
перформанси


Испраќам барање