сите категории

падобран

Ти си тука : Дома> Производи > падобран

HB211230001
SKY RIDER PARACHUTE HB211230001

SKY RIDER PARACHUTE HB211230001


Име

UMамбо

SMOKE BOM

Бр
HB211230001
Пакување20 / 4
Големина на единицата3*9-1/2*7
CBM (m³)0.083
Г*Ш (кг)/
ЕфектHuge 40 Daytime Parachute, Heavy Corruguted Box Package


Пребарување
перформанси


Испраќам барање