сите категории

падобран

Ти си тука : Дома> Производи > падобран

Hb211230005
STARSHIP PARACHUTE CAKE HB211230005

STARSHIP PARACHUTE CAKE HB211230005


Име

STARSHIP PARACHUTE

ТОРТА

Бр
HB211230005
Пакување8 / 1
Големина на единицата7-2/7*7-1/9*6-8/9
CBM (m³)0.051
Г*Ш (кг)/
Ефект19 Shots Giant Parachute With Crackling


Пребарување
перформанси


Испраќам барање