сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB0813
4OZ SKY ROKET HB0813

4OZ SKY ROKET HB0813


Големина на единицата17-3/4*2-2/5*7/8
Пакување36/12
CBM/CTN (m³)0.052
G*W/CTN (kg)/ 
ОписSKY ROKET
Напомена

Класични 40z Скај ракети


Пребарување
перформанси
Испраќам барање