сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB0815
8OZ SKY ROKET HB0815

8OZ SKY ROKET HB0815


Големина на единицата22*4-7/8*7/8
Пакување36 / 12
CBM/CTN (m³)0.072
G*W/CTN (kg)/ 
ОписSKY ROKET
НапоменаClassic 80z Sky Rockets


Пребарување
перформанси
Испраќам барање