сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB-0440
РАКЕТА ЗА ШИШЕ HB-0440

РАКЕТА ЗА ШИШЕ HB-0440


Големина на единицата10-1/2*3*2
Пакување25/12/12
CBM/CTN (m³)0.03
G*W/CTN (kg)/
ОписРАКЕТА ЗА ШИШЕ
НапоменаСе искачува на небото со извештај


Пребарување
перформанси
Испраќам барање