сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB-T0508
РАКЕТНА РАКЕТА НА ПЧЕЛИ КЛАСТЕРИРАЊЕ HB-T0508

РАКЕТНА РАКЕТА НА ПЧЕЛИ КЛАСТЕРИРАЊЕ HB-T0508


Големина на единицата15*2*1-1/5
Пакување72/6
CBM/CTN (m³)0.029
G*W/CTN (kg)/
ОписРАКЕТА ЗА ГРАДУВАЊЕ ПЧЕЛИ
НапоменаКласичен рокет со црвен/зелен божур и брејк


Пребарување
перформанси
Испраќам барање