сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB-0511
БЛЕСКАТА ЛЕСНА РАКЕТА HB-T0511

БЛЕСКАТА ЛЕСНА РАКЕТА HB-T0511


Големина на единицата15*2*1-1/5
Пакување72/6
CBM/CTN (m³)0.029 
G*W/CTN (kg)/
ОписБЛЕСКАТНА ЛЕСНА РАКЕТА
НапоменаКласична ракета со повеќебојни бисери


Пребарување
перформанси
Испраќам барање