сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB220113075
Hertz Rockets HB220113075

Hertz Rockets HB220113075


Големина на единицата4-3/5*4-3/5*9-3/5
Пакување6 / 4
CBM/CTN (m³)0.057
G*W/CTN (kg)/
ОписХерци
Напомена

High Powered Missile, Amazing Heights And Breaks, Large Loud Burst


Пребарување
перформанси


Испраќам барање