сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB-T0513
PARACHUTE ROCKET HB-T0513

PARACHUTE ROCKET HB-T0513


Големина на единицата15*2-2/5*1-4/5
Пакување96 / 6
CBM/CTN (m³)0.05
G*W/CTN (kg)/
Опис

PARACHUTE ROCKET

НапоменаClassic Rocket With Parachutes


Пребарување
перформанси
Испраќам барање