сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

未 标题 -3
RING SHELL ROKET HB220817

RING SHELL ROKET HB220817


Големина на единицата1-3/5*4-3/4*29-1/8
Пакување24 / 6
CBM/CTN (m³)0.108
G*W/CTN (kg)/
ОписRING SHELL ROKET
Напомена

Perfect Ring Of Fire Overhead With Each Rocket


Пребарување
перформанси


Испраќам барање